Állás

Euritmia tanári állások:

Euritmistát keres az újpesti Csillagberek Waldorf Iskola!

„Csak a zenei, muzikális bennünk, ami nevelően tud hatni. A gyermekben formálódó plasztikusság az, amire hatnunk kell.” (Rudolf Steiner)

A Csillagberek Waldorf Általános Iskola és AMI euritmistát keres 1-5. osztályai számára 2017 szeptemberétől.

Elvárások: az Euritmia Iskolák Nemzetközi Szövetsége által elismert magyarországi képzésen szerzett euritmia alapdiploma, valamint a pedagógiai euritmia oktatására jogosító diploma

A pályázathoz kérjük csatolni a részletes szakmai önéletrajzot, motivációs levelet, a rendelkezésre álló ajánlásokat és referenciákat, valamint a végzettséget igazoló dokumentumok másolatát.

A jelentkezéseket a jelentkezes@csillagberek.hu email címre várjuk.

A jelentkezés határideje: folyamatos

További információk az iskoláról: http://csillagberek.hu

További információk az iskola titkárságán kérhetők: 06-20/286-4231 (8-13 óráig)

A Hámori Waldorf Iskolába  (3517 Miskolc, Losonczy u. 64.) euritmia tanárt keresünk  2017. szeptemberétől teljes munkaidőben az 1-8. osztályokban, és a 10. és 11.  osztályokban euritmia tanítására. Azoknak a jelentkezését is várjuk, akik részmunkaidőben, vagy utazó tanárként tudnának vállalni óraadást.

Az euritmiázáshoz az 1-8. osztályokban Miskolc-Felsőhámorban, a gimnáziumban pedig az iskola Sas utcai épületében euritmiázásra alkalmas külön terem áll rendelkezésre, mindkét helyen van zongora, a zongorakíséretet meg tudjuk oldani.

Amit még kínálni tudunk: rugalmas órarendszervezés (ha valaki utazó tanérként vállalná a munkát), vagy nagyon méltányos áron bérelhető 1,5 szobás lakás Miskolcon.

A jelentkezéseket a következő e-mail címére várjuk: hwi.allas@gmail.com, kapcsolattartó: Dávidné Cs. Hedvig.

Az Óbudai Waldor Iskola főállású vagy kívánság szerint részmunkaidős euritmia tanárt keres. Elsősorban alsó- és középtagozatos osztályaink részére.

Az állás betölthető 2017. szeptemberétől. Minden megoldásra nyitottak vagyunk.

Fényképes önéletrajzot, motivációs levelet várunk az iskolai címre (iroda@waldorf-obuda.hu), vagy zsofia.szinger@waldorf-obuda.hu

Szinger Zsófia

A Csillagösvény Waldorf Iskola végzett, diplomával rendelkező euritmistát keres teljes vagy részállásban legkésőbb januártól, minél előbbi kapcsolatfelvétellel.

A jelentkezéskor benyújtandó iratok:

– motivációs levél

– fényképes önéletrajz

– diplomamásolat

A pályázatokat az alábbi címre kérjük küldeni:

– Elektronikus formában az info@waldorf-csillagosveny.hu címre.

– Postai úton: Csillagösvény Waldorf Iskola, 1112 Budapest, Repülőtéri út 6.

Forrás Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és AMI, Győr  pályázatot hirdet
1 fő  euritmia tanári
munkakör betöltésére.

Időtartama: Határozatlan idejű jogviszony

Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő

A munkavégzés helye: 9027 Győr, Madách u. 10. és Balassi u. 1.

A munkakörbe tartozó, illetve megbízással járó lényeges feladatok: Pedagógus, szakos tanítás.

Illetmény és juttatások: Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

Euritmia tanári végzettség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  -Pedagógusként eltöltött idő – legalább 1-3 év szakmai tapasztalat

-Waldorf tanári végzettség

Elvárt kompetenciák:

A Waldorf-pedagógia alapelveinek ismerete.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások: Végzettséget igazoló iratok, erkölcsi bizonyítvány.

A munkakör betölthetőségének időpontja: 2016.09.01.

A pályázat benyújtásának határideje: folyamatos.

A pályázatok benyújtásának módja: emailben az info@forraswaldorf.hu és az iskolakepviselo@forraswaldorf.hu címekre. (mindkettőre!)

A pályázat elbírálásának határideje: folyamatos.

A Veresegyházi Waldorf Általános Iskola és AMI euritmia szaktanárt keres a 2016/17-es tanévre.
A következő osztályfokok vannak iskolánkban: 1., 3., 4., 6., 7.
A tanítás színhelye iskolánk: 2112 Veresegyház, Sportföld u. 1.

Ha nem tudná az összes osztályt ellátni, csak néhány órát tud adni, annak is örülnénk, mert az is több, mint ha egyáltalán nem lenne euritmia óra.

Tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthetőek vagyunk. Fizetés és az utazás támogatása megegyezés szerint.
Nagyon várjuk kedves leendő kollégánk jelentkezését az alábbi elérhetőségeken!

Kapcsolattartó: Papp Mónika iskolatitkár, tel.: 06/30/682 9216, email: iskolatitkar.veresiwaldorf@gmail.com.

Nagyon várunk egy euritmistát a Rákosmenti Waldorf Óvodába (Bp., XVII. ker. Apponyi utca 7.)!

Telefon: +36 1 258 52 45 /+36 30 624 1526

e-mail: info@rakoshegyiwaldorfovi.hu

A kiskunfélegyházi Tiszta Forrás Waldorf Általános Iskola, AMI és Óvoda utazó euritmia tanárt keres 1-5. évfolyamai számára, heti 1-2 nap elfoglaltsággal.

Ha a tanár csak egy napon tudná vállalni az utazást úgy is meg tudnánk oldani, hogy mind az 5 osztály egy napon euritmiázhasson.

Hompot Anikó
intézményvezető helyettes
70/24-74-390

A Nyíregyházi Waldorf Óvoda, Általános iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola a 2016/2017. tanévben

Euritmia tanárt keres.
A pályázat feltétele:

Foglalkoztatás: heti 20 óra (tárgyalóképesek vagyunk teljes óraszámban történő foglalkoztatásról).
A pályázat tartalmazzon egy önéletrajzot, kézzel írott motivációs levelet, fényképet.

Beadás határideje: 2016. október 1 – től folyamatos.
A pályázatok benyújtásának módja: emailben nyiregyhaziwaldorf@gmail.com

A tanítás helyszíne: 4400 Nyíregyháza,Kölcsey u.8.(állomástól 8 perc gyalog)

Nagyon várjuk leendő kollégánk jelentkezését az alábbi elérhetőségeken!

Kapcsolattartó: Gyarmatiné Tugya Tímea iskolatitkár, tel.:06/42/ 500-870, 06/30/518-3135

14519764_1233892526675592_7714333097695909472_n